BL HANDMADE

PROJEKT BYL DOČASNĚ POZASTAVEN PRO MALÝ  ZÁJEM TVŮRCŮ. POKUD VŠAK MÁTE ZÁJEM O ZVEŘEJNĚNÍ SVÉ HANDMADE TVORBY V NAŠEM ČASOPISE, KONTAKTUJTE NÁS A POKUSÍME SE  DOMLUVIT INDIVIDUÁLNÍ ZPŮSOB SPOLUPRÁCE.


 

Obdivujeme kvalitní designové, rukodělné a originální výrobky. Jsme si dobře vědomi, že stále platí rčení „zlaté české ručičky.“ Zatímco v zahraničí je podpoře autorské tvorbě věnována velká pozornost, u nás by si jí zasloužila mnohem více než tomu v současné době je.

Rozhodli jsme se tedy, že podpoříme české autory, a založili jsme projekt „Bohemia Living Handmade.“ Cílem projektu je zviditelnit české tvůrce kvalitních a esteticky zajímavých výrobků, seznámit českou veřejnost s jejich prací a vzbudit větší zájem o nákup originálních ručně vyráběných produktů.

V rámci tohoto projektu představíme v každém čísle magazínu Bohemia Living několik výrobků, jež bude spojovat určité téma. U těchto vybraných výrobků bude uveden autor a přímý odkaz na e-shop, ve kterém jej lze koupit.

Věříme, že naše myšlenka a snaha bude přínosem pro všechny sympatické tvořivé lidi.

Team Bohemia Living

***

Milé autorky, milí tvůrci,

máme vás rádi! Chtěli bychom vám pomoci podpořit vaši tvorbu, koníček či živnost uveřejněním vašich výrobků v našem časopise.

V každém vydání časopisu představíme v rubrice Bohemia Living  Handmade několik výrobků, jež bude spojovat předem dané téma.

Pošlete nám fotky svých výrobků! Může to být cokoli, od šperků a oděvů po bytové doplňky, hračky, obrazy, ilustrace… Mohou to být i práce začínajícíh autorů a studentů. Těšíme se na vaše příspěvky!

Podrobné podmínky:

1. Pokud vybereme váš výrobek do prezentace, poplatek za uveřejnění činí 390 Kč. Poplatek je třeba uhradit na základě faktury do 14 dnů od vystavení. 

2. Autor může mít v jednom vydání časopisu vždy pouze jeden výrobek. U fotografie výrobku v časopise bude umístěn název, jméno autora a jeden odkaz na e-shop dle vašeho přání. Uveřejňujeme pouze autorská díla, nikoli masovou produkci.

3. Pro zveřejnění výrobku je nezbytná kvalitní fotografie, min. rozlišení je 600 pixelů širší strany fotografie. Jak bude vypadat výrobek na fotce je zásadní. I krásný výrobek může pokazit špatná fotografie. Dejte si proto záležet, ať váš výrobek prezentujete opravdu “v nejlepším světle”.

4. Redakce vybere výrobky, které budou splňovat kvalitativní a estetické nároky a budou zapadat do tématu daného čísla podle svého uvážení. Redakce si vyhrazuje právo odmítnout výrobek do prezentace, pokud nebude splňovat požadavky na kvalitu fotografie, kvalitu výrobku nebo tematičnost.

5. Projektu se mohou zůčastnit pouze jednotlivci, nikoli firmy. Pokud jste firma a vyrábíte originální výrobky, dejte nám o sobě také vědět! Kontaktujte nás zde.

Své příspěvy do projektu posílejte na e-mail handmade@bohemialiving.cz.

Nezapomeňte uvést odkaz na váš e-shop či stránky a něco málo o sobě a vaší tvorbě.

Máte dotazy? Pište na info@bohemialiving.cz.

Proč je účast na projektu pro tvůrce zajímavá?

  1. Podpora prodeje – oslovení velkého množství potencionálních zákazníků – vánoční vydání časopisu má například přes 80 000 přečtení. Více o časopise a čtenářích si můžete přečíst v našem Media Kitu.
  2. Nevšední a nevtíravá forma propagace s přímým odkazem na možnost nákupu.
  3. Cenově výhodný marketingový prostředek. Neúčtujeme žádnou provizi, jen jednorázový poplatek za zveřejnění. Váš příspěvek zůstává v časopise napořád, starší čísla jsou čtenářům k dispozici v archivu
  4. Díky návaznosti na témata v časopise máte větší šanci zaujmout čtenáře.